Nagroda wędruje do…

Drodzy Czytelnicy!

finał 6

Dziekuję Wam za wspólną zabawę. Dziękuję szczególnie tym, którzy wzięli czynny udział i odpowiedzieli na pytanie. Miałam pewne obawy, czy organizowanie takiej zabawy ma sens. Szczególnie, że kilka mięsięcy wcześniej trafiłam na innym blogu na post pełen żalu i rozczarowania, gdy pewien konkurs okazał się klapą. Dlatego nie zdecydowałam się na formułę konkursową, gdzie musielibyście wykonać szereg czynności, by wziąć udział, a nagrodę przyznawałoby jury w mojej skromnej osobie.

Mam nadzieję, że choć trochę uśmialiście się czytając nawzajem Wasze odpowiedzi. Sama miałam dużo radości, a dodatkowo dowiedziałam się, jak mnie postrzegacie. I przyznam się, że zaskoczyliście mnie pozytywnie.

finał 7Żeby nie przedłużać, już podaję właściwą odpowiedź. Padła, padła… Dostałam, a właściwie dostaliśmy z Mężem, koniakowskie stringi. Prawie dokładną odpowiedź podała moja Siostrzyczka. Byłam pewna, że spotkała naszych darczyńców  w centrum handlowym, bo to się zdarza i stąd się dowiedziała. Ale nie, przysłała mi wiadomość wyjaśniającą. Mieszkało się ponad dwadzieścia lat w jednym pokoju, to się i zna na wylot drugą osobę…

Celem zabawy nie było jednak odgadnięcie owego tajemniczego prezentu, ale zabawa w sobie samej. Jak mawiają Irlandczycy: Just for fun! Zwycięzcę losowała Króliczka, czym była bardzo przejęta, a zarazem zachwycona. Ponieważ miała pewne zastrzeżenia do ufundowanej przeze mnie nagrody, dorzuciła coś od siebie. Tym sposobem posiadacz szczęśliwego losu otrzyma moją ulubioną książkę z pomysłami na małe słodkości – 1001 Cupcakes, Cookies & other tempting treats oraz garść (małą, bo Króliczka ma małe rączki) wiosennych naklejek. Kogo Lidka wylosowała? Pendragona! Drogi Piotrze, mam nadzieję, że nagroda się spodoba!

finał 1finał 2finał 3finał 4finał 5

Do Piotra za moment wyślę e-mail z radosną nowiną, a Wam jeszcze raz chcę podziękować za udział w zabawie. Dziękuję również moim drogim Przyjaciołom, za fantastyczny prezent prosto z Beskidzkiej Trójwsi – obiecujemy się nim sprawiedliwie dzielić z Mężem. Kolejna zabawa już niedługo!

finał 8

Advertisements

15 thoughts on “Nagroda wędruje do…

  1. Dagmaro, super nowina! Dziekuje za nagrode a Kroliczce przekaz moje podziekowanie za losowanie i dodatkowa nagrode od niej. Na pewno szybko zrobie uzytek z ksiazki a moja corka tym bardziej 🙂 Karolina uwielbia gotowac tak jak i ja i chetnie probuje nowych przepisow. Dziekuje i pozdrawiam!

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s