Istebna around the world

DSC_8253 istebna 2Kilka dni temu dostałam przemiłą wiadomość od Tadeusza z Zespołu Folklorystycznego Istebna, a wraz z nią zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie zatytułowanym “Istebna around the world”.

Otóż pomysł jest taki: niech logo zespołu obiegnie cały świat. Dokumentację fotograficzną przedsięwzięcia można obejrzeć na blogu poświęconym podróżom Góralki. Akcję można również śledzić na facebooku.

Zadanie jest banalnie proste! Drukujemy logo zespołu, które dostępne jest na blogu akcji i fotografujemy w miejscu, w którym mieszkamy, pracujemy czy aktualnie zwiedzamy. Następnie zdjęcie wysyłamy na adres podany na blogu. Co “zobaczy” Góralka, zobaczą też wszyscy zaangażowani w projekt.

Mnie nie trzeba było długo namawiać, z ogromną przyjemnością wzięłam udział w zabawie i zabrałam Góralkę, by pokazać jej Benbulbena. Opowiedziałam jej, jak za młodych lat, schodziłam góry, z których pochodzi. Kiczory, Kubalonka, Stożek, Barania Góra – tyle wspomnień…

Zapraszam do zerknięcia na blog Istebna around the world, a przede wszystkim do uczestnictwa w projekcie. “Tak po prostu! Tylko dla idei, dla frajdy!”

Advertisements

2 thoughts on “Istebna around the world

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s